Zobrazení celého menu - v mobilním zobrazení

Mám takový problém, který ne a ne vyřešit.
V zobrazení eshopu na mobilu a kliknutí na menu, tak se menu ukáže, ale když kliknu na podmenu, kde je třeba dalších 20 kategorii, tak už nejde posouvat menu dolu ale zůstane mi pouze na velikosti obrazovky zařízení a když se snažím rolovat prstem dolů, tak se roluje pozadí a ne menu.

Koukněte se co přesně myslím (dejte si třeba Menu-Brusivo-Brusné pásy-Papírové Korundové zrno a je tam cca 30 typů rozměrů pásů a nejde to na mobilu posouvat). http://www.ingtech.cz/eshop2/

Mockrát děkuji za rady! Věří, že někdo dobře poradí a bude to nějaká prkotina :slight_smile:

Protože “sticky” menu má fixed pozici. Stačí do css přidat něco jako

nav ul.level2, nav ul.level3 {
max-height: 80vh;
overflow: auto;

}

Kam to mám přidat?
tady je odkaz na kód styles.css

http://ingtech.cz/eshop2/skin/frontend/rwd/pt004/css/styles.css

Moc díky!

az na konec vloz

nav ul.level2, nav ul.level3 {
  max-height: 80vh;
  overflow: auto;
}

výšku max-height si můžeš upravit podle libosti, střelil jsem ji od pasu (80vh = 80% výšky viditelného okna).

Díky za radu. Teď jde hýbat rozkliklou skupinou, ale pořád né celým vyjetým menu. Jde to nějak udělat? Když mám třeba rozkliklou skupinu brusivo-brusné pásy-papírové korundové zrno (teď už můžu listovat posouvat v této kategorii), ale potřeboval bych, abych mohl posunout to menu až na konec nejen v téhle skupině (to ani nepotřebuju), ale až třeba na poslední položku v menu, kde je kontakt.

Díky!

Potřebuju to, tak jak je to tady ( http://ingtech.cz/eshop) … najedu na - Brusivo - Brusné pásy - Papírové Korundové zrno - a myší najedu na rozměry, tak můžu pomocí kolečka myši sjet až dolů k poslednímu rozměru který je 1380 x 2620mm.

V mém novém projektu, je menu zakotveno nahoře u obrazovky, ale nejde při stejném postupu dojet až k rozměru 1380 x 2620mm. Nechci tam posuvník, ale chci se tam posunout stejně jako na předchozí stránce a takto to nefunguje ani na mobilu, taky je menu zakotveno na velikost obrazovky a při posouvání posouvám jen pozadí a menu stojí na místě.
Stránka projektu: http://www.ingtech.cz/eshop2/
Stránka se styles.css - http://ingtech.cz/eshop2/skin/frontend/rwd/pt004/css/styles.css

Předem děkuji za všechny rady, které mi pomůžou vyřešit tenhle problém.

Pepa