Účetní program pro Magento

magento-1

#1

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na doporučení, jaké účetní program propojit s Magentem? Budeme mít externího účetního takže nám stačí pouze program na sklad a vystavování faktur. Jak je složitá implementace softwaru do RS? v. 1.7.0.2

Děkuji za jakékoli odpovědi.


#2

Dobrý den,

co je to za software ten RS? Můžete poslat odkaz na web případně nějakou dokumentaci?

Děkuji. Zdraví, Jaromír M.


#3

Dobrýd en, RS jsem myslel redakční systém.

Je nějaký jednoduchý program pro vystavování faktur, popř. párování banky s magento?

Děkuji


#4

Dobrý den,
pro vystavování faktur stačí samotné Magento, jen není moc optimální z pohledu české legislativy, tak se většinou používají rozšíření pro českou fakturaci. Např. Česká PDF faktura, kterou nabízí X českých vývojářů - mě se osvědčila ta od EasyCommerce.

Co se týče účetnictví, nejvíce modulů a hotových napojení na účetní software je pro Stormware Pohoda asi, např. modul B2Sync od Artio umí propojení Magenta s účetnictvím Pohoda, ale třeba i Money S3 (omezeně i Money S4).

Párování plateb s bankou lze také řešit, ale nebývá na to nic hotového - osobně to řeším většinou na míru potřebám daného eshopu a banky (bývají tam rozdíly ve workflow, obchodních procesech apod.).

Mějte se


#5

Ja pouzivam uctovny software Altus Vario a mam naprogramovane importy faktur a katalogu z Magenta (1) do uctovnictva. Ak zvladas VBA aspon na primitivnej urovni (ako ja), tak doporucujem prave Altus Vario, pretoze si tam mozes doprogramovat cokolvek co potrebujes.