Účetní program pro Magento

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na doporučení, jaké účetní program propojit s Magentem? Budeme mít externího účetního takže nám stačí pouze program na sklad a vystavování faktur. Jak je složitá implementace softwaru do RS? v. 1.7.0.2

Děkuji za jakékoli odpovědi.

Dobrý den,

co je to za software ten RS? Můžete poslat odkaz na web případně nějakou dokumentaci?

Děkuji. Zdraví, Jaromír M.

Dobrýd en, RS jsem myslel redakční systém.

Je nějaký jednoduchý program pro vystavování faktur, popř. párování banky s magento?

Děkuji

Dobrý den,
pro vystavování faktur stačí samotné Magento, jen není moc optimální z pohledu české legislativy, tak se většinou používají rozšíření pro českou fakturaci. Např. Česká PDF faktura, kterou nabízí X českých vývojářů - mě se osvědčila ta od EasyCommerce.

Co se týče účetnictví, nejvíce modulů a hotových napojení na účetní software je pro Stormware Pohoda asi, např. modul B2Sync od Artio umí propojení Magenta s účetnictvím Pohoda, ale třeba i Money S3 (omezeně i Money S4).

Párování plateb s bankou lze také řešit, ale nebývá na to nic hotového - osobně to řeším většinou na míru potřebám daného eshopu a banky (bývají tam rozdíly ve workflow, obchodních procesech apod.).

Mějte se

Ja pouzivam uctovny software Altus Vario a mam naprogramovane importy faktur a katalogu z Magenta (1) do uctovnictva. Ak zvladas VBA aspon na primitivnej urovni (ako ja), tak doporucujem prave Altus Vario, pretoze si tam mozes doprogramovat cokolvek co potrebujes.