Statický blok s určitým ID nelze upravit / uložit

Setkal se někdo s tak šíleným chováním? Mám X statických bloků s různými identifikátory. Každý blok je v systému 3x se stejným ID pro různé jazykové mutace shopu, samozřejmě s jiným určením store view. Všechny mohu editovat, uložit a změny se projeví. Vytvářet nové také není problém.

Nicméně pokud se pokusím upravit statický blok s ID header_slider, tak to rotuje déle než je obvyklé u jiných bloků a pak se stránka vrátí na výpis bloků, nicméně už bez potvrzení změny daného bloku a ten se samozřejmě nezmění / neuloží. Předcházelo tomu ve stejné situaci to, že při snaze uložit daný blok s ID header_slider vyskakovala hláška, kterou generoval hosting (Site 5) a byla způsobena bezpečnostními mechanismy serveru (mod_security, firewall apod). Následně dali moji IP na whitelist a něco štelovali včera v mod_security, pak už hláška nevyskakovala, ale blok prostě neupravím / neuložím. Jsem asi na 70% přesvědčen, že za to nadále mohou security nástroje serveru, protože mi to prostě jinak hlava nebere, ale moc se mi nedaří je přesvědčit o tom samém :slight_smile: