RSS feedy Magento

Ahoj, jsem úplný laik, lze feedy pro Magento? pokud ano je nějaký blbuvzdorný návod? Díky

http://docs.magento.com/m1/ce/user_guide/marketing/rss-feed.html

Ahoj, asi by bylo potřeba upřesnit. Pokud RSS feedy, tak viz. odpověď od Aniucum. Pokud XML feedy pro srovnávače zboží jako je Heureka/Zboží.cz tak jsou pro Magento 1.x hotový moduly nebo se to dá napsat na míru eshopu. A pokud feedy pro import zboží odjinud, tak na to jsou zase jiný nástroje (třeba Magmi pro jedničkový Magento).

Jde o feedy z jiného eshopu, aby jsme měli stejné zboží / byla jsem napojená na jejich sklad.

Zdravím Jano,

importy z XML/CSV feedů do Magenta děláme. Toto lze řešit různě, ale většinou to skončí zakázkovým vývojem.

V minulosti jsme například řešili pravidelný import zboži z heuréka feedu do Magenta včetně založení kategorií a aktualizace skladu. Za heuréka feed si můžete dosadit jakýkoliv XML/CSV soubor.

Máte na mysli něco takového?

Můžeme buď vyřešit zde, přes PM nebo pište na info@getready.cz či volejte +420 774 714 916.

Zdraví,
Jaro.

Moje odpověď úplně nepostihuje výše rozebraný problém, ale protože mě google upozornil na toto téměř dva roky staré vlákno, přikládám sem pro úplnost odkaz na naši stánku o produktových feedech :slight_smile: