Rozložení transakčního emailu - nová objednávka

Ahoj,
potřeboval bych pomoct s rozložením transakčního emailu - nová objednávka.
V části, kde je soupis položek objednávky nedokážu přeložit název prvního sloupce Item.
Zkoušel jsem překládat přes Mage_Sales.csv, ale bez výsledku…už si nevím rady :confused:

Moc díky!

Ahoj,

šablony pro transakční emaily jsou uložené jinde, u 1.9.x konkrétně zde:
/app/locale/cs_CZ/template/email

Pokud je tam takováto chyba, tak tu bychom měli přeložit přímo v oficiální Magento lokalizaci (co na tom děláme, já mám řadu oprav pro email templates, ale zatím jsem se nedostal k publikaci, páč s těmi templates se na crowdinu teda pracuje dost blbě).

Dalším řešením je pak udělat si klon emailové šablony přímo z v adminu atam si šablonu upravit, tedy v adminu:
System / Transactional Emails / Add New Template
Vybrat template a locale a tu si upravit dle svých potřeb. Pak se bude používat (pro vybrané položky) tato upravená šablona.

Transakční email mám takto a v něm nejde přeložit položka Item, ta tabulka kde jsou ty objednávané položky je jinde.

odkaz na transakční email: https://ulozto.cz/!f46xgkJAYeRX/order-new-html

Záhlaví seznamu produktů v emailu nejde nastavit v šabloně emailu, ale v souboru /app/design/frontend/ package / theme /template/email/order/items.phtml

Najdi <?php echo $this->__('Item') ?> a nahraď to tímto <?php echo $this->__('Položka') ?>. To je ale krajní nesystémová možnost. Radši bych prohledal soubory s překlady…