Nejde nainstalovat Magento

Zdravím,
snažil jsem se nainstalovat Magento na svůj hosting u Wedosu. Nejdříve, jsem stáhl verzi 2.1, ta se nepodařila rozjet. Poté jsme zkusil verzi 1.9, kdy jsem se začal prokousávat úvodním nastavením, ale po zadání přístupu k databázi se v dalším kroku objevila chyba, viz. níže. Neví někdo prosím co s tím?

Díky

Error in file: “/data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/code/core/Mage/ImportExport/sql/importexport_setup/install-1.6.0.0.php” - SQLSTATE[42S01]: Base table or view already exists: 1050 Table ‘importexport_importdata’ already exists, query was: CREATE TABLE importexport_importdata (
id int UNSIGNED NOT NULL auto_increment COMMENT ‘Id’ ,
entity varchar(50) NOT NULL COMMENT ‘Entity’ ,
behavior varchar(10) NOT NULL default ‘append’ COMMENT ‘Behavior’ ,
data text NULL default ‘’ COMMENT ‘Data’ ,
PRIMARY KEY (id)
) COMMENT=‘Import Data Table’ ENGINE=INNODB charset=utf8 COLLATE=utf8_general_ci

Trace:
#0 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(644): Mage::exception(‘Mage_Core’, ‘Error in file: …’)
#1 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(421): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_modifyResourceDb(‘install’, ‘’, ‘1.6.0.2’)
#2 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(327): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_installResourceDb(‘1.6.0.2’)
#3 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(235): Mage_Core_Model_Resource_Setup->applyUpdates()
#4 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(428): Mage_Core_Model_Resource_Setup::applyAllUpdates()
#5 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(354): Mage_Core_Model_App->_initModules()
#6 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/app/Mage.php(684): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#7 /data/web/virtuals/127963/virtual/www/index.php(83): Mage::run(’’, ‘store’)
#8 {main}

Doporučoval bych změnit hosting, Wedos není pro Magento vhodný. Sám jsem to zkoušel xkrát a vždycky se tam narazí na X důvodů, proč tam ne. Zkust třeba magentowebhosting.cz