Nejde nahrát rozšíření přes Magento Connect - pomoct

Přetáhnul jsem Magento z localhostu v počítači na online server, který si platím u poskytovatele. Vše jsme nastavili, aby Magento plně fungovalo. Jediné co mi nejde a v počítači šlo, tak je to nahrání dalších rozšíření a vždy to napíše tuto hlášku:

community/(název rozšíření): Invalid response headers returned from server.

Magento mám verzi 1.9.2.1

Prosím o rady co mám udělat a přenastavit.

Chci si stáhnout balíček, pro nastavení emailu, aby Magento mohlo rozesílat maily po objednání atd.

Předem děkuji!

Pepa

Buď je chybný balíček rozšíření nebo se pokoušíš stáhnout špatnou verzi (pro Magento 1.9 musíš instalovat Magento Connect 2.0). Pokud ti to ovšem na localhostu šlo, pak pravděpodobně bude na novém serveru v PHP zakázána funkce curl_exec. V souboru php.ini najdi direktivu disable_functions a stačí curl_exec smazat - úpravy se projeví až po restartu/reloadu služeb. Pokud k nastavení nemáš přístup, budeš muset kontaktovat poskytovatele.

jj instaluju pro Magneto Connect 2.0. Na localhostu to šlo v pohodě.

Toto je vyjádření poskytovatele:

curl_exec blokovaný není, lze ověřit ve výpisu phpinfo();

toto jsou jediné blokované funkce:
disable_functions = apache_get_modules,apache_get_version,apache_getenv,apache_note,apache_setenv,disk_free_space,diskfreespace,dl,exec,highlight_file,ini_alter,ini_restore,openlog,passthru,popen,proc_nice,shell_exec,show_source,symlink,system,posix_getpwuid,shell,proc_open,posix_uname

Děkuji za další rady

Nikdo nic??

Poradí někdo?

Zkoušel jsi si pohrát s nastavením v záložce Settings?

Pokud to prostě nejde stáhnout tak, pak existuje opravdu skvělá stránka http://ext.topmage.com/ , kde lze stáhnout TGZ balíček z Magento Connect a můžeš jej nahrát na server manuálně a poté nainstalovat.