Modul EET pro Magento

Kdo stoji za maghos? vsude pisou “my” nebo “tym”, ale nejak se nemuzu doklikat, kdo a kde to je :slight_smile: na justici taky nejsou k nalezeni (predpokladam, ze jsou to cesi, kdyz udelali modul EET).

Navic se mi nelibi, ze vykradli https://github.com/ondrejnov bez uvedeni zdroje. To se proste nedela. Neni ostuda to pouzivat, nevidim na tom nic spatneho, ale prijde mi nefer neuvest zdroj. Zdrojaky kodu pro generovani FIK atd. jsou odtamtud evidentne zkopirovany.

Přesně to samé mě taky zarazilo a proto jsem se proti nim ohradil hned jak to postovali. Jediným cílem té mikrostránky je stahovat si zákazníky, kterým pak možná s Magentem pomohou, ale samotný modul je podle mne bez podpory, dokumentace a ještě s tím, že neumožňuje odesílat vše automaticky prakticky nepoužitelný.

Dobrý den,
přidávám alternativu modulu od ARTIA pro Magento 1 (testoval jsem na Magentu 1.6 - 1.9). Samozřejmostí je má plná podpora při řešení případných problémů:

http://www.aglumbik.cz/obchod/detail/modul/magento-1/eet

2 Likes

Ahoj,
ad maghos.com: Jsme parta nekolika vyvojaru zabyvajicich se vyvojem a integraci pro Magento. Mame spolecne nektere komercni projekty a jelikoz EET nam prislo jako zbytecna prekazka, chteli jsme to timto zjednodusit obchodnikum potazmo vyvojarum/komunite. Modul je zadarmo, takze je jak je a nikomu jej samozrejme nenutime.
Chapu, ze se to uplne nelibi tem kdo chteji modul prodavat a svezt se na EET vlne, ale prave i proto neni nejak vysperkovany (a komercni moduly toho umeji pocitam Xkrat vice), lze ho ale teba brat jako skeleton a pozadovane veci si tam dopsat. Na druhou stranu by mel alespon minimalne fungovat pro obchodnika, a tim mu dat moznost vyresit EET s minimalni investici.

ad knihovny. Myslim ze copyright ve zdrojacich je (a proto jsou take nechane schvalne v lib slozce). Modul by mel byt v budoucnu na githubu, kde budou autori urcite zmineni. Na webu to rozepisovat nebudeme, tam by meli byt v budoucnu dalsi moduly/sluzby. Pravda je ze to bylo nahozene dost narychlo, jelikoz vse ma bezet od brezna.

Pripadne navrhy na zlepseni konstruktivni kritika jsou vitany.
DIky
Honza

Tak moznost automatickeho odesilani pri vytvoreni faktury jiz je v aktualni verzi…