Meet Magento CZ 2016

Letos se ecommerce konference Meet Magento objeví poprvé v ČR. Konkrétně 31. března 2016 v pražském Orea Hotelu Pyramida (Bělohorská 24). Vzhledem k tomu, že jde o největší konferenci o Magento eshopech světové úrovně v našich končinách, říkal jsem si, že by to komunita kolem Magento.cz měla vědět. Z mého pohledu je totiž propagace akce celkem dobře cílená na business servery, obecné IT servery, ale téměř vůbec na konkrétní místa českého internetu věnovaná cíleně právě Magentu (což je s podivem).

Sám budu mít na konferenci přednášku o optimalizaci konverzního poměru eshopů postavených na platformě Magento. Kdo by se chtěl podívat, mrkněte na web Meet Magento CZ

A jaké to bylo? :slight_smile:

Velmi zajímavé přednášky, hlavně mě zaujal Guido Jansen a jeho psychologie online prodeje. Inspirativní bylo samo o sobě být na jednom místě s tolika lidma kolem jedné jediné platformy :slight_smile: Jinak většina firem, řečníků i návštěvníků byla zahraničních - český píseček kolem Magenta je opravdu malý a snad všechny firmy a hodně lidí z nich jsem už znal z minulosti.