Magento 2 + Česká pošta - Balík Na poštu

Čaute,
jak řešíte ČP - Balík Na poštu? Viděl jsem už pár řešení, ale nic úplně dotaženého. Líbí se mi modul od MAGENTOCZ na Githubu (kvůli možnosti aktualizaci poštovních poboček), ale nedaří se mi tam rozchodit výběr pobočky pošty v rámci checkoutu - napsal jsem k tomu i ticket ( https://github.com/magentocz/ceskaposta/issues/1 ). Pak mám na jednom projektu zbastlený řešení, kde výběr funguje, ale zase chybí možnost aktualizovat v tabulce databáze ty pobočky pošty (což se dost mění).

Jak řešíte vy? Jaro, jak má fungovat správně Na poštu z Githubu, umožňuje ten výběr pobočky nebo ne?

Díky,
Standa

Modul pro českou poštu není naimplementovaný. Je to kdesi na půli cesty. Jak si mi vlezlo do toho něco jiného a zatím nebyla motivace jej dodělat.

1 Like

Díky za info. A co tam chybí, jen to zobrazení výběru pobočky na frontendu v checkoutu?

Už si to moc nepamatuji co všechno chybí dodělat. Ale určitě toho bude více. Ten modul můžeme v getready dodělat tak, aby uměl vše co potřebuješ.

Existují placené moduly, které to řeší. Jen každý má nějaké “ale”. Každopádně ten nejlevnější stojí asi 4 stovky a pro většinu projektu stačí. Chtěl jsem mít jen jedno free komplet řešení pro univerzální nasazení (hlavně je pěkná ta aktualizace poboček, to ostatní i ty placený moduly nemaj). Tak to nakonec zbastlim nějak na koleni - ostatně jako vždycky.

Mate nekdo prosim pouzitelny modul pro sluzby Ceske posty pro Magento 2.X? Bohuzel jsem nic nenasel. Klidne i placene… Diky.

Ahoj,
modul pro služby České pošky si zřejmě budeme muset napsat sami u nás v baráku. Zatím jej nikdo pro Magento 2 nenabízí. Jestli máš zájem tak se můžeme domluvit na nějakém sdílení nákladů na výrobu.
Ze služeb to vidím na balík do ruky a balík na poštu.
Jaro.

Ty mas nekoho, kdo by to dal dokupy?

Už jste vyřešil někdo? Ideálně cestou Balíkovna. Díky za tip.